Ułatwienia dostępu

e-mail: biuro@fundacjaprometeo.pl    |    tel. (+48) 698 802 481    |   

OBÓZ SPORTOWY pt. „WAKACYJNA AktywAKCJA” za nami!

To były trzy dni wypełnione sportem i dobrą zabawą. 🧡

W dniach 18-20.07.2023r. w Ośrodku Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie odbył się, bezpłatny, w pełni finansowany przez organizatora, obóz sportowy pt. „WAKACYJNA AktywAKCJA” dla 50 dzieci z miasta Mielca i powiatu mieleckiego.

Były treningi brazylijskiego ju-jitsu z mistrzem tej dyscypliny Łukaszem Lesiem, treningi piłki ręcznej z zawodnikami Handball Stali Mielec, treningi piłki nożnej z piłkarzami PGE FKS Stal Mielec, zajęcia na basenie, zajęcia edukacje z Małgorzata Makowska, szkolenie z zakresu bezpieczeństwa oraz pierwszej pomocy z OSP KSRG Chrząstów.

Na zabrakło również gości specjalnych. Wielki entuzjazm i radość uczestników wywołał przyjazd Sławomir Szmal. Medalista mistrzostw świata, uczestnik Igrzysk Olimpijskich, zdobywca Ligi Mistrzów i Najlepszy Piłkarz Ręczny Świata Roku 2009 motywował uczestników do uprawiania sportu, poprowadził zajęcia sportowe, a na końcu był czas na wspólne zdjęcia i autografy. Razem ze Sławomirem Szmalem dzieci odwiedził również Rafał Gliński, brązowy medalista mistrzostw świata w piłce ręcznej oraz prezes klubu Handball Stal Mielec – Roman Kowalik.

Wszystko zakończyło się w czwartkowe popołudnie rozdaniem dyplomów i upominków dla uczestników obozu.

Wszyscy powróciliśmy bezpiecznie do swoich domów, bogatsi o wiele wspaniałych wspomnień, nowych doświadczeń i znajomości.

Podziękowania za wsparcie i pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia składamy:

PARTNEROM WYPOCZYNKU:

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mielcu i Aleksandra Bryła

Team Sukata Poland – Lukasz Les i Łukasz Leś

Handball Stal Mielec i Roman Kowalik

Akademia Ręczniaków JBS i Marcin Basiak

oraz fundatorom Fundacji Prometeo:

Energia Euro Park i Tomasz Tłusty

Euro-Eko i Radosław Swół

KIEROWNICTWU i KADRZE:

Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji w Cmolasie

WYCHOWAWCOM OBOZU:

Jakub Korczykowski

Rafał Ćwięka

Ania Kornatowska

oraz wszystkim, którzy okazali nam pomocną dłoń w organizacji wypoczynku 🤝

Praktycznie nieznikający z twarzy dzieciaków uśmiech, chwile radości i zachwytów, a nawet i chwilę wzruszeń, są największą nagrodą dla nas wszystkich za pracę włożoną w organizację obozu. ❤️

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na ich wykorzystanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz też zmienić zasady korzystania z plików cookies w ustawieniach przeglądarki. Dowiedz się więcej.