e-mail: biuro@fundacjaprometeo.pl    |    tel. (+48) 698 802 481    |

GRANTY o wartości 50 tysięcy złotych dla ORGANIZACJI i PLACÓWEK z powiatu mieleckiego

W dniu 04.04.2023r. dziesięć grantów o łącznej wartości 50 tysięcy złotych trafiło w ręce organizacji i placówek z powiatu mieleckiego.

To efekt jednego z pierwszy programów wsparcia naszej Fundacji jakim był projekt dotacyjny „WYstarujMY”, którego celem jest rozwój społeczeństwa obywatelskiego i wspieranie oddolnych inicjatyw społecznych.

Grantobiorcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie i trud jaki podejmują działając na rzecz lokalnego społeczeństwa. Cieszymy się, że możemy wspierać tak istotne działania.

Relacja ze spotkania: https://hej.mielec.pl/…/74521_nowa-mielecka-fundacja…