e-mail: biuro@fundacjaprometeo.pl    |    tel. (+48) 698 802 481    |

KONKURS z okazji DNIA DZIECKA 2023 pt. „Bezpieczne wakacje”.

Fundacja Prometeo wraz z Akrobatyka Mielec – Mieleckie Centrum Akrobatyki z okazji Dnia Dziecka 2023 ogłasza KONKURS PLASTYCZNY pt. „Bezpieczne wakacje” na profilu w Fundacji Prometeo na portalu społecznościowym Facebook.

Do wygrania:

▪️1 x letnia półkolonia sportowa z Akrobatyka Mielec – Mieleckie Centrum Akrobatyki (o wartości 650zł)

▪️2 x karnet do Multikino (o wartości 100zł)

Jak wygrać ❓

To tylko kilka prostych kroków:

✅ wykonaj ze swoim dzieckiem pracę plastyczną, płaską w formie A4 (dowolną techniką) pod tytułem „Bezpieczne wakacje” i wrzucić jej zdjęcie w komentarzu,

✅ w komentarzu ze zgłoszeniem pracy konkursowej napisz imię dziecka wykonującego pracę i jego wiek,

✅ zachęć swoich bliskich i znajomych do głosowania w konkursie.

SPOSÓB GŁOSOWANIA: poprzez dodawanie reakcji „Lubię to” do komentarza z daną pracą konkursową (liczą się tylko zwykłe lajki czyli łapki w górę, oznaczające „Lubię to”, nie bierzemy pod uwagę innych reakcji: serduszko, uśmiech, itp.).

Konkurs wygrywają osoby, których komentarz zgłoszeniowy do konkursu otrzyma najwięcej reakcji.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 1 prace.

Konkurs trwać będzie przez okres 23.05.2023r. od godziny 18:00 do 31.05.2023r. do 23:59. 🗓⏰

Wyniki konkursu będą opublikowane na profilu Fundacja Prometeo w terminie 01.06.2023r. do godziny 20:00.

REGULAMIN KONKURSU „Bezpieczne wakacje”