e-mail: biuro@fundacjaprometeo.pl    |    tel. (+48) 698 802 481    |

„Równy Start”
Projekt równy start w Mielcu

Pragnąc zainwestować w sportowy rozwój najmłodszych mieszkańców i wyrównać ich szanse w dostępie do pozalekcyjnej aktywności sportowej, opracowujemy strategię dofinansowań na ten właśnie cel. Chcemy dofinansować zajęcia sportowe dla 25 dzieci (do 10 roku życia) z rodzin niezamożnych z terenu naszego miasta i powiatu mieleckiego.

Zapraszamy do współpracy stowarzyszenia i kluby sportowe.

Planowana kwota dofinansowania to 1000 PLN / rok na dziecko. Planowany termin publikacji szczegółowych informacji: 15 lutego 2023 r.

Bądźcie z nami na bieżąco!